Bruka Junajteda na Old Trafordu (VIDEO)

Fudbaleri Mnačester junajteda nastavljaju da neprijatno iznenađuju svoje navijače. Nakon remija protiv Galatasaraja u Ligi šampiona i malih šansi čak i za opstanak u evropskim takmičenjima, doživljen je debakl u 16. kolu Premijer lige. Na Old Trafordu je sa 3-0 bio bolji Bornmut.

Solanke je doneo prednost već u 5. minutu, kada je odlično odreagovao posle oštre lopte, koju mu je nakon prodora sa desne strane uputio Kuk. Ovaj pogodak bio je dovoljan za prednost na poluvremenu.

Prednost je duplirao Biling u 68. minutu, koji je pogodio glavom posle centaršuta Tavernijea sa leve strane.

Samo pet minuta kasnije konačan rezultat je postavio, takođe pogotkom glavom, Markos Senesi. Ponovo se u ulozi asistenta našao Tavernije, koji je izveo korner iz desnog ugla.

Brajton je na svom terenu remizirao sa Barnlijem, pošto je duel završen rezultatom 1-1.

Gosti su vodili na poluvremenu zahvaljujuću golu Odoberta u poslednjem minutu, a izjednačio je Adingra u 77. minutu.

Šefild Junajted minimalnim rezultatom je bio bolji kao domaćin od Brentforda.

Odlučujući gol je u zaustavnom vremenu prvog dela postigao Džejms Mekati.

Rezultatom 1-1 je završen i okršaj Vulverhemptona i Notingem Foresta, a oba gola postignuta su u prvom poluvremenu.

Notingem je u 14. minutu poveo pogotkom Herija Tofoloa, a Vulfsima je u 32. minutu izjednačenje doneo Mateuš Čunja.

PL: Junajted nastavio da se bruka, poznat prvi tim koji ispada iz lige! (VIDEO)

Završene su još četiri utakmice 35. kola engleske Premijer ige, a nakon Šefildu više ne ostaje ni nada da...