Junajted ponovo poražen (VIDEO)

Fudbaleri Mančester Junajteda ponovo su razočarali. Nakon što su prekinuli seriju utakmica bez pobede u prethodnom kolu protiv Aston Vile posle velikog preokreta na Old Trafordu, večeras su poraženi u 20. kolu na gostovanju Notingem Forestu sa 2-1.

Svi golovi su postignuti u drugom poluvremenu. Domingez je u 64. minutu doneo prednost od 1-0 domaćinu, ali je u 78. minutu Markus Rašford poravnao na 1-1.

Samo četiri minuta bilo je potrebno domaćima da povrate prednost. To je učinio Morgan Gibs-Vajt posle kontre u kojoj je imao mnogo prostora i vremena da se namesti na šut, koji je izveo dovoljno precizno.

Nije tim Erika ten Haga uspeo da nasrtaje do kraja kruniše izjednačujućim pogotkom, a najbliži tome bio je Bruno Fernandeš.

Notingemu će ova pobeda veoma značiti jer je u donjem delu tabele, pošto je trenutno na 15. mestu sa 20 bodova, dok je Junajted sedmi sa 31 bodom, ali najbliži pratioci tek treba da odigraju svoj meč ovog kola.

Milojević nakon remija: Evo šta je izjavio trener Zvezde

Fudbaleri Vojvodine i Zvezde odigrali su nerešeno u Novom Sadu u okviru 32. kola Superlige Srbije, a rezultat...