SERIJA A: Efektna asistencija Vlahovića za pobedu, igrali i srpski Rosoneri (VIDEO)

Fudbaleri Juventusa savladali su u Torinu Romu minimalnim rezultatom 1-0, u derbiju 18. kola Serije A.

Odlučujući pogodak postigao je Adrijen Rabio u 47. minutu, nakon atraktivne asistencije petom našeg reprezentativca Dušana Vlahovića.

Vlahović je bio u igri do 76. minuta, kada ga je zamenio Arkadijuš Milik, a tada je igru napustio i Filip Kostić, umesto kog je na teren kročio Iling Junior.

Nakon sinoćnjeg kiksa i remija Intera, Juve se približio na dva boda zaostatka i sa ukupno 43 je drugi na tabeli.

Sledi ga Milan sa 6 bodova manje, koji je danas na San Siru takođe minimalnim rezultatom savladao Sasuolo.

Gol odluke u 59. minutu postigao je Kristijan Pulišić, koji se prikrao iza leđa odbrane, što je video Benaser i proigrao ga pravovremeno.

Srpski fudbaleri su u domaćoj ekipi zaigrali u drugom poluvremenu. Luka Jović je u 63. minutu zamenio Žirua, a Jan-karlo Simić je u igru ušao u 82. minutu umesto Simona Kjera.

NBA LIGA: Sjajna partija Jovića nije krunisana,Boston vratio prednost (VIDEO)

Osim duela Denvera i LA Lejkersa, sinoć su se igrala još tri meča prve runde plej-ofa NBA lige. Oklahoma je...