OBRADOVIĆ REAGOVAO NA PORAZ: Nismo odgovorili na njihovu agresivnost

Košarkaši Partizana upisali su večeras deveti poraz u Evroligi.

Izgubili su na gostovanju Fenerbahčeu u 20. kolu. Nakon prve i početkom druge deonice, vodili su sa +17.

Nakon toga je Fener prekorenuo i slomio crno-bele serijom 14:0 u četvrtoj četvrtini.

Trener Željko Obradović je posle meča rekao da su odigrali dva različita poluvremena. Posebno je istakao da tim nije odgovorio na agresivnost Fenerbahčea uz lošu igru u odbrani.

Partizan u 21. kolu elitnog takmičenja u petak dočekuje Makabi.

Povezani članci