Inter protutnjao Moncom, Lautaro i Čalhanoglu po dva puta pogađali! (VIDEO)

Fudbaleri Intera suvereno čuvaju lidersku poziciju Serije A, pošto su u 20. kolu ovog takmičenja ubedljivo slavili na gostovanju Monci sa 5-1.

Najviše su se u pobedi istakli Lautaro Martinez i Hakan Čalhanoglu, koji su po dva puta pogađali gol domaćina, a zanimljivo je da su obojica po gol dali sa penala.

Turčin je doveo u vođstvo Nerazure sa penala u 12. minutu, da bi Argentinac samo dva minuta kasnije duplirao prednost.

Potom je Čalhanoglu drugim svojim golom povisio na 3-0 u 60. minutu, kada se u ulozi asistenta našao Markus Tiram, koji je i sam pogodio u 88. minutu za konačnih 5-1.

Prethodno je Pesina u 69. minutu smanjio na 3-1, a Lautaro Martinez sa penala postigao svoj drugi gol u 84. minutu za prednost od 4-1.

Tim Simonea Inzagija sada, uz utakmicu više, sa 51 bodom beži Juventusu pet bodova, a gradskom rivalu Milanu čak 12! Monca se sa 25 osvojenih bodova nalazi na zadovoljavajućem 11. mestu.

BOMBA IZ ITALIJE: Antonio Konte ima novi klub!

Antonio Konte je u, još uvek aktuelnoj sezoni, bo bez angažmana, pošto se rastao sa totenhemom krajem prethodne sezone. Italijan...