SLAVE ARGENTINCA: Lautaro doneo pehar timu iz Milana (VIDEO)

Fudbaleri Intera osvojili su Superkup Italije. Oni su u finalu savladali osvajača Skudeta Napoli sa 1:0. Odbranili su titulu koju su osvajali u prethodne dve sezone.

Prvo poluvreme meča za trofej prošlo je bez golova. Lider Serije A imao je veći posed lopte. Od sedam šuteva, samo je jedan išao u gol.

Napolitanci su uputili samo dva udarca za 45. minuta. Loše je krenulo po njih u drugom delu.

Ostali su sa igračem manje pošto je drugi žuti karton dobio Đovani Simeone u 60. minutu. Neroazuri su to iskoristili, ali tek u nadoknadi duela.

Gol vredan trofeja Superkupa postigao je Lautaro Martinez na početku zaustavnog vremena.

Ovo je Interu osmi Superkup u vitrini.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...