DRŽE KORAK ZA LIDEROM: Gerero junak Bavaraca (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna pobedili su Union Berlin sa 1:0 u zaostalom duelu 13. kola Bundeslige. Smanjili su na četiri boda minusa u odnosu na tim iz Leverkuzena na čelu tabele.

Prvo poluvreme završilo se bez pogodaka. Bavarci nisu mogli da krunišu apsolutnu dominaciju.

Preko 70 odsto su imali loptu u posedu. Za 45. minuta uputili 15 udaraca ka golu Uniona i šest u okvir. Berlinci su sačuvali mrežu najviše zahvaljujući golmanu Ronou sa 6 odbrana.

Ipak, on je savladan odmah na početku drugog poluvremena. Strelac je bio Rafael Gerero. Pokupio je odbitak.

Hariju Kejnu je u 55. minutu poništen gol za 2:0 zbog ofsajda. Trener Uniona Nenad Bjelica je kasnije isključen. Gererov pogodak ostao je tako pobedonosni.

Bajern je drugi na tabeli iza Bajera, a Union tri boda iznad zone ispadanja.

DRUGI MEČ POLUFINALA ABA LIGE: Obradović izneo svoja očekivanja

Košarkaši Partizana sutra od 18 časova gostuju u "Morači", gde će igrati drugi meč polufinala ABA lige protiv ekipe...