BUNDESLIGA: Prvenac Pavlovića za Bajern, Undav razbio Lajpcig! (VIDEO)

Danas su se u Bundesligi igrali dueli 19. kola. Počelo je susretima do 15:30.

Bajern je ne tako lako savladao Augzburg sa 3:2 na gostovanju.

Počelo je burno po domaćine. Rehbečaju je poništen gol zbog ofsajda.

Bavarci stižu do prednosti u 23. minutu. Strelac je momak srpskog porekla Aleksandar Pavlović. Do poluvremena bilo je 2:0 preko Alfonsa Dejvisa u nadoknadi.

Prednost Bavaraca je prepolovljena odmah na početku drugog dela. Demirović na asistenciju Mbabua. Kejnu je u 58. minutu poništen gol zbog ofsajda. Ali je odmah to ispraivo i u 61. minutu doveo Bavarce do 3:1.

Domaćini su u finišu meča promašili penal. Drugi nisu ali tek u nadoknadi meča za tesan poraz.

Štutgart je podsetio na partije sa početka sezone i sa deklasirao Lajpcig sa 5:2.

Štutgart je prvi poveo protiv Bikova. Na isteku 25. minuta, Enco Milo realizovao je penal. Undav pet minuta kasnije donosi 2:0.

Benjamin Šeško je u roku od dva minuta smanjio na 2:1 donevši veoma uzbudljivih pola sata. Odmah u nastavku, domaćin vraća dva gola prednosti. Upisao se Leveling u 48. minutu.

Nije bilo kraja uzbuđenjima, jer je Lajpcig smanjio na 3:2 golom Opende u 55. minutu. Undav odmah u sledećem napadu donosi 4:2 Štutgartu. Peti gol za domaćine ovog meča bio je veoma raspoloženi Denis Undav sa het trikom u 75. minutu.