U paklu jednog od najvatrenijih stadiona na svetu ostao bez mobilnog: Navijači napravili retko viđen potez

Napoli je u nedelju pobedio Veronu rezultatom 2:1 u 23. kolu Serije A, a na tribinama stadiona Dijego Armando Maradona, jednog od fudbalskih stadiona s najvatrenijom atmosferom na svetu, odigrala se retko viđena scena.

Gosti su poveli u 72. minuti pogotkom Kopole. To je očigledno probudilo domaćina, a u 79. je Davidovič autogolom izjednačio rezultat. Veliki preokret i pobedu Napoliju doneo je Kvaračkelija u 87. minuti.

Susret je obeležio jedan zanimljiv detalj s tribina stadiona Dijego Armando Maradona. Navijaču Napolija ispao je mobilni iz ruku dok je slavio pobednički pogodak i pao je u donji sektor tribine.

Za očekivati je da bi velikoj većini ovakvih situacija ili ostao bez njega ili bi ga našao smrskanog, ali ovog je puta imao sreće jer su ispod njega sedeli ljudi spremni na pomoć.

Uz malo lepljive trake i plastične čaše problem je rešen, a OVDE pogledajte kako je to izgledalo.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...