POSLE SKALPA HRVATA: Italijan zaustavio Đerea

Srpski teniser Laslo Đere nije uspeo da prođe u narednu rundu turnira u Buenos Ajresu.

Izgubio je od italijanskog igrača Andree Vavasorija 2:0 (6:4, 7:5) nakon prethodne pobede protiv Marina Čilića.

Naš igrač imao je loš početak. Italijan je odmah stigao do 3:0. Protivnik je novim brekom stigao do 4:0, ali je Đere uspeo da vrati jedan oduzeti servis i upiše se na semafor. Nastavio je svoj furiozan niz da bi kasnije izjednačio i potpuno se vratio u set.

Ali je Vavasori uspeo još jednim brejkom da preživi nalet i povede 1:0 u setovima. Presudio je nakon tvrdog seta brejk u 11 gemu.

Vavasori će igrati ili protiv Karlosa Alkaraza ili Uga Karabelija.

Pari Sen Žermen najavio utakmicu uz srpsku pesmu, ali im nije donela sreću (VIDEO)

Nedavno se Zlatan Ibrahimović ponovo pojavio na festivalu "San Remo" uz srpksu muziku, ali on vodi poreklo sa ovih...