Rajo Valjekano uzeo bodove Realu! (VIDEO)

Fudbaleri Rajo Valjekana uspeli su da izvuku bod na svom stadionu protiv madridskog Reala, pošto je utakmica 25. kola Primere završena nerešenim rezultatom 1-1.

Nije delovalo da će biti tako, pošto je Real poveo već u trećem minutu. Strelac je bio Hoselu, nakon kontre u kojoj ga je sa desne strane proigrao Valverde.

Međutim, u 27. minutu dosuđen je penal za domaćina nakon igranja rukom u šesnaestercu Kamavinge. Nakon što je konsultovan VAR, Raul de Tomas je realizovao kazneni udarac i poravnao rezultat, koji se ispostavio i kao konačan.

Rajo je još jednom opravdao status tima koji najbolje igra protiv najvećih klubova. Pored rezultata, bio je poprilično ravnopravan rival, uputivši osam šuteva ka golu, od čega tri u okvir, tek jedan manje od Kraljevskog kluba.

Real je sada na šest bodova prednosti u odnosu na Đironu, koja tek treba da odigra utakmicu ovog kola, a Rajo je u “sigurnoj luci” i sa 25 bodova je na 14. poziciji tabele.

Srbija na korak od novog predstavnika u ABA ligi posle “čuda”! (VIDEO)

Košarkaši Vojvodine plasirali su se u finale ABA 2 lige pošto su uspeli da nadoknade zaostatak od čak 18...