LIGA ŠAMPIONA: Inter pobedio Atletiko, PSV i Dortmund bez pobednika (VIDEO)

Fudbaleri Intera pobedili su Atletiko Madrid u Milanu sa 1:0, u prvoj utakmici osmine finala Lige šampiona.

Gol odluke postigao je rezervista Marko Arnautović u 79. minutu, nakon što je prethodno ispromašivao dosta šansi. Pogrešili su gosti na sredini terena, pukla je kontra. Oblak je zaustavio udarac Lautara Martineza, ali na njegovu nesreću na loptu je naleteo Arnautović i poslao je u mrežu.

Kada je reč o drugoj utakmici, u Ajndhovenu je bilo bez pobednika, PSV i Dortmund odigrali su nerešeno, a rezultat je bio 1:1. Dortmund je poveo u 24. minutu igre, a strelac protiv bivšeg kluba bio je Malen, koji nije proslavio taj pogodak. Do izjednačenja PSV je stigao u 56 minutu, kada je najstrožiju kaznu izveo De Jong. Odlična akcija PSV-a, bila je po levoj strani, Humels obara Tilmana, a sudija Jovanović je pokazao na belu tačku.

Revanš mečevi na programu su 13. marta.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...