SERIJA A: Bolonja nastavlja da oduševljava, Mitrović debitovao

U prvom meču 26. kola Serije A, Bolonja je nastavila sa sjajnim rezultatim i savladala je Veona na svom terenu 2:0.

Ekipa Tijaga Mote došla je u vođstvo u 27. minutu. Najspretniji u petercu gostiju bio je Đovani Fabijan. U 65. minutu tačku na trijumf domaćina stavio je Remo Frojler, upravo na asistenciju Fabijana.

Doskorašnje krilo Crvene zvezde Stefan Mitrović upisao je prve minute u Seriji A. Na tereu je bio od 58. minuta. Njegov saigrač Darko Lazović dobio je priliku u finišu meča.

Bolonja na 4. mestu ima 48 bodova, dok Verona na 17. mestu ima 20 bodova i očekuje je borba za opstanak.

Lazetić pred Partizan: Imamo lepe uspomene, želimo u Evropu

Fudbaleri TSC iz Bačke Topole u nedelju 28. aprila od 19.30h gostuju u Beogradu ekipi Partizana u utakmici 32....