PREGRMELI BIKOVE: Kejn održava nadu! (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna pobedili su u Minhenu Lajpcig 2:1 nakon meča 23. runde Bundeslige. Ni ovde nisu blistali, ali su uspeli da slave.

Bavarci su u prvih 30 minuta igre imali posed na svojoj strani. Lajpcig veći broj udaraca. Bajern jedan u okvir gola.

Janes Blasvič zaustavio je šut Kejna u 42. minutu. U prvom delu požuteli su Aleksandar Pavlović i Vili Orban.

Bavarci su golom otvorili nastavak susreta. U 56. minutu se Kejn ispravio za propuštenu šansu i doneo vođstvo. Simakan je pre toga imao dobru šansu, ali je bio neprecizan.

Držali su prednost do 70. minuta kada je poravnao Benjamin Šeško. Potom je Bajern novim golom Kejna poveo 2:1 u nadoknadi što je bilo vredno tri poena.

Minhenski tim i dalje zaostaje osam bodova za liderom Bajerom iz Leverkuzena. Lajpcig je na petoj poziciji.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...