Sergej vodi Al Hilal ka tituli (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala savladali su na svom terenu Al Itihad sa 3-1 u derbiju 22. kola Premijer lige Saudijske Arabije.

Aleksandar Mitrović nije nastupao na ovoj utakmici zbog parnih žutih kartona, ali je zato među najzaslužnijima za preokret i pobedu bio Sergej Milinković-Savić.

On je zabeležio dve asistencije, kod oba gola koja su postignuta u drugom poluvremenu, kojima je rešena utakmica.

Prvo je u 59. minutu centrirao sa leve strane Malkomu, koji je glavom doneo preokret i vođstvo od 2-1.

Osam minuta kasnije proigrao je Sauda Abdulhamida, koji se nakon toga sam dobro snašao pre nego što je došao do gola. Ipak, asistencija je upisana Srbinu.

Prethono je Ngolo Kante u 12. minutu doneo prednost gostima, dok je Saleh Al Šehri u 39. minutu izjednačio.

Al Hilal suvereno hita ka tituli pošto ima devet bodova prednosti (62) u odnosu na Al Nasr (53), dok je Al Itihad na petom mestu sa 37 bodova.

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...