Sevilja bolja u goleadi od Sosijedada (VIDEO)

Fudbaleri Sevilje pobedili su na svom terenu Real Sosijedad 3:2, u utakmici 27. kola španskog prvenstva.

Sevilja je povela brzim golovima koje je Jusef En-Nesiri postigao u 11. i 13. minutu, a Sosijedad je smanjio golom Andrea Silve iz jedanaesterca u petom minutu nadoknade prvog poluvremena.

Treći gol za domaće postigao je Serhio Ramos golom u 66. minutu, a konačan rezultat postavio je Brajs Mendes u drugom minutu nadoknade vremena.

Sevilja je na tabeli sa 27 bodova na 14. mestu, dok Real Sosijedad je pretrpeo drugi uzastopni poraz, ukupno sedmi u ligi i sedmi je na tabeli sa 40 bodova.

LUDNICA U ZAUSTAVNOM VREMENU: Krstović “bombom” doneo prednost, ali je izostala pobeda (VIDEO)

Fudbaleri Lećea remizirali su na svom terenu u utakmici protiv Monce, pošto je nakon prave drame u završnici duel...