BUNDESLIGA: Musijala raspoložen u Darmštatu, petarda Bajerna (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna iz Minhena lako su slavili protiv Darmštata 5:2 u 26. kolu Bundeslige. Osam kola pre kraja i dalje imaju 7 poena manjka od lidera Bajera. U prvom delu sezone su ovog rivala pobedili sa čak 8:0.

Utakmica u Darmštatu je bila zanimljiva u prvom poluvremenu. Domaćini su imali jednu dobru priliku.

Pretio je i Bajern. Prvi je ipak pre isteka 30 minuta poveo domaćin. Skarke je strelac u 28. minutu. Brzo su Bavarci poravnali.

U 36. minutu odgovorio je Musijala. Do poluvremena je Bajern potpuno preokrenuo. Golom Harija Kejna na početku nadoknade. Oborio je tako rekord kao igrač koji je postigao najviše golova u svojoj debitantskoj sezoni u Bundesligi sa 31 pogotkom.

Sredinom drugog poluvremena, Bajern je poveo 3:1. U 64. minutu Musijala postiže drugi gol na utakmici. Oduzeo je loptu, i prošetao se kroz odbranu rivala. Posle je upisao i asistenciju za Gnabrija u 74. minutu kada je je aktuelni šampion poveo 4:1.

Matis Tel je dao peti gol, a smanjio Vilhemson za konačan rezultat.

Standings provided by Sofascore

UZBUNA U CRNO-BELOM TABORU: Hitan sastanak u Partizanu!?

Nakon poraza od TSC-a 2:1 u 32. kolu Superlige Srbije sastaće se Upravni odbor FK Partizan, javlja MaxBet Sport.  Kako javlja...