NBA LIGA: Marjanoviću tri minuta, Rajaković i Toronto u seriji poraza, Boston siguran (VIDEO)

U noći između subote i nedelje u NBA ligi, Denver je pobedio Portland i Atlanta ekipu Šarlota. Osim tog duela, bilo je još pet utakmice prošle večeri.

Hjuston je ubedljivo slavio protiv Jute 147:119.

Ekipa Džeza nije imala nikakvu šansu. Od početka do kraja su Rakete vodile.

Džejlen Grin ubacio je 41 koš kod pobednika. Boban Marjanović dobio je tri minuta i upisao skok. Džon Kolins je predvodio poraženi tim sa 25 poena.

Darko Rajaković je sa Torontom vezao 10 poraz.

Vašington je slavio 112:109.

U utakmici koja nije imala ritam. Najveća prednost im je bila za Vizardse tokom treće deonice.

Klispert trojkom definitivno rešio pitanje pobednika. Kod Vašingtona Deni Avdija ubacio je 22 poena. Za Toronto se istakao Geri Trent junior sa 31 poenom.

Lider istoka Boston, lako je slavio na gostovanju u Čikagu 124:113.

Bulsi su aktivno vodili tokom samo prve četvrtine. Nisu ni Seltiksi briljirali, ali su ipak u poslednjoj deonici dodali gas za pobedu.

Džejson Tejtum imao je kod Bostona 26 poena naspram Demara Derozana na drugoj strani koji je ubacio 28 koševa.

Rezultati:

Orlando – Sakramento 107:109

San Antonio – Finiks 106:131

DOLAZE U BEOGRAD: PAO oslabljen u naredne dve utakmice?

Košarkaši Panatinaikosa izjednačili su na 1-1 u plej-of seriji Evrolige protiv Makabija. Serija se sada seli na dve utakmice...