LOŠ DAN ZA SRPSKI FUBAL: Novi kiks mlađih selekcija!

Fudbaleri Srbije do 21 godine vezali su još jedan iznenađujuć rezultat u kvalifikacijama za Evropsko prvenstvo. Posle remija sa Luksemburgom, naš tim poražen je u Leskovcu od Severne Irske sa 2:1. Jedino su od mlađih selekcija danas slavili kadeti a omladinci jedva sačuvali remi sa Grčkom.

Naš tim je tokom prvog poluvremena imao veći posed lopte. Gosti nisu šutnuli na gol.

Izabranici Ljubinka Drulovića su inicijativu krunisali tek u finišu poluvremena. Poveli su od 40. minuta pogotkom Stefana Mitrovića. Bio je strelac i protiv Luksemburga.

Tim golom otišlo se na odmor.

Gosti su u drugom poluvremenu stigli do 1:1. Izjednačio je Čarli Alen u 56. minutu.

Do poptunog preokreta stigli su Severni Irci u 70. minutu. Farkuar je strelac za 1:2. Njegov pogodak jim je na posletku doneo trijumf.

Srbija u nastavku kvalifikacija u septembru prvo gostuje Ukrajini i Azerbejdžanu. Na kraju ciklusa dočekujemo Ukrajince u oktobru.

Standings provided by Sofascore

NBA: Minesota opet pregazila Finiks (VIDEO)

Košarkaši Minesote nastavili su sa dominatnim partijama u seriji sa Finiksom i došli su do vođstva 3:0 u seriji....