Atletiko u završnici do pobede (VIDEO)

Fudbaleri Atletiko Madrida slavili su na gostovanju Viljarealu sa 2-1, u utakmici 30. kola španske La lige.

Gosti su poveli već u 9. minutu pogotkom Aksela Vitsela, što je bio rezultat koji je ostao na snazi sve do kraja prvog dela. Međutim, već pet minuta nakon povratka na teren Aleksander Sorlot je poravnao na 1-1.

Potom se razvila ravnopravna borba do kraja utakmice, u kojoj su oba tima uputila po sedam šuteva ka golu.

U takvom odnosu snaga tim Čolo Simeonea došao je do pobede u 87. minutu, kada je Saul Nigez po zemlji plasirao loptu precizno u gol nakon povratne lopte koju je dobio od Cezara Aspilikuete.

Atletiko je ovom pobedom ponovo prestigao imenjaka iz Bilbaa i zauzima četvrto mesto na tabeli sa 58 bodova, dok je Žuta podmornica na 10. poziciji sa 38 bodova.

TO BI BILO NEVEROVATNO: Grin se oglasio o spajanju oca i sina Džejmsa u Lejkersima

Košarkaši LA Lejkersa izgubili su 4:1 u prvoj rundi NBA plej-ofa protiv Denvera. Sada se mogu posvetiti potezima nakon završene...