UZBUDLJIVO U ARENI: Hanga se raspucao, Zvezda na -3 posle 20 minuta protiv Olimpijakosa!

Košarkaši Crvene zvezde Meridianbet u ovim trenucima igraju duel 33. kola Evrolige protiv Olimpijakosa.

Grčki tim je tokom prvog poluvremena igrao bolje od domaćina. I to u serijama. Držali su rezultatsku distancu.

Imali u jednom trenutku i +10 a sada je samo +3 za Oli 42:39 posle prvog poluvremena. Posebno se kod domaćina istakao Adam Hanga sa 15 poena i 4 trojke, jednu na kraju prvih 20 minuta.

Zvezda se ovom utakmicom oprašta od igranja pred Delijama u ovoj sezoni Evrolige. Poslednji meč igraju sledeće nedelje na gostovanju Efesu.

Radnički pred gostovanje Zvezdi: poznato je koliko je teško pobediti na njihovom bazenu

Godinama unazad standardni rivali u nokaut fazi domaćih takmičenja, Crvena zvezda i Radnički, započinju polufinalnu seriju plej-ofa Super lige...