Na korak od titule: Zvezda opet bolja od Partizana

Odbojkaši Crvene zvezde na korak su do titule prvaka Srbije. Oni vode sa 2:0 u finalnoj seriji.

Posle pobede kod kuće, crveno-beli su bili bolji i u gostima, sa 3-1, po setovima 25:22, 25:21, 22:25, 25:17.

Zvezda je u trećem setu vodila sa 20:17, crno-beli su nakratko uspeli da uzvrate udaraca, ali je ekipa Ivice Jevtića dominirala u četvrtom setu.

Nezaustavljiv je bio Dušan Nikolić sa ukupno 16 osvojenih poena, nisu imali rešenja za njega domaći. Za Partizan je 16 poena osvojio Milija Mrdak.

Treća utakmica na programu je u subotu od 19 časova, opet je domaćin Crvena zvezda,

POSLE IZGUBLJENOG PEHARA: Partizan ostaje bez trenera, poznat naslednik Janića?

Odbojkaši Crvene zvezde osvojili su titulu prvaka Srbije pobedom od 3:0 u majstorici protiv Partizana. Crno-beli tako nisu uspeli da...