PL: Junajted nastavio da se bruka, poznat prvi tim koji ispada iz lige! (VIDEO)

Završene su još četiri utakmice 35. kola engleske Premijer ige, a nakon istih Šefildu više ne ostaje ni nada da će i naredne sezone biti deo elite, već će se preseliti u Čempionšip.

Novi udarac za Liverpul, korak unazad u borbi za titulu, remi protiv Vest Hema (VIDEO)

To je poznato nakon što su ubedljivo poraženi od Njukasla na Sent Džejms Parku sa 5-1.

Anel Ahmedhodžić je doneo nadu gostima golom već u petom minutu, ali je nakon toga usledio debakl.

Držali su se fudbaleri Šefilda do 26. minuta, kada je Aleksander Isak svojim prvim golom poravnao rezultat, a 1-1 je na semaforu ostalo i sve do kraja poluvremena.

U drugom poluvremenu međutim mreža davljenika nikako nije mirovala. U roku od samo desetak minuta je golovima Bruna Gimaraeša, Isaka i autogola Osborna već bilo 4-1 u 65. minutu, dok je konačan rezultat postavio Vilson samo šest minuta kasnije.

Šefild ima samo 16 bodova na poslednjem mestu i nema više čemu da se nada, dok je Njukasl sedmi sa 53 boda i vreba Evropu naredne sezone, pošto se približio na bod zaostaka Junajtedu, koji je ponovo kiksnuo, i to protiv još jednog davljenika.

Tim Erika Ten Haga nije na Old Trafordu uspeo da savlada pretposlednji Barnli, pošto je duel završen rezultatom 1-1.

Antoni je doneo prednost domaćinu u 79. minutu, ali je poravnao i postavio konačan rezultat Amdouni u 87. minutu sa penala.

Barnli ima 24 boda i još uvek izgledne izgledne šanse za opstanak jer Luton i Notingem Forest imaju samo jedan, odnosno dva boda više.

Rezultatom 1-1 završen je i okršaj Fulama i Kristal Palasa na Krejven Kotidžu.

Rodrigo Muniz je domaće doveo do prednosti u 52. minutu, a Džefri Šulp izjednačio u 87. minutu.

Vulverhempton je ka ispadanju pogurao i treći tim koji se nalazi u opasnoj zoni, pošto je na domaćem terenu sa 2-1 bio bolji od Lutona.

He-Čan Hvang je u 39. minutu doveo do vođstva Vukove, a Portugalac Toti duplirao prednost u 50. minutu.

Karlton Moris je u 80. minutu prepolovio zaostatak gostiju, ali nisu uspeli da izbegnu poraz.

NBA LIGA: Klivlend i Dalas uzvratili!

Protekle večeri igrana su dva susreta plej-ofa NBA lige. Klivlend je izjednačio na 1:1 u polufinalu istoka protiv Bostona....