VEČE PREOKRETA: Levandovski doneo pobedu Barseloni (VIDEO)

U poslednjem meču 33. kola Primere, Barselona je pobedila Valensiju na Monžuiku 4:2.

Poveli su domaći preko Fermin Lopeza u 22. minutu, ali to vošstvo nije dugo trajalo.

Valensija je potpuno okrenula pošto su izjednačili 5 minuta kasnije, a potom u 38. minutu i poveli golom Pepelua sa bele tačke.

Ključni trenutak meča desio se u nadoknadi prvog poluvremena pošto je isključen golman Valensije Mamardašvili. On je posle jednog prodora Jamala igrao rukom van kaznenog prostora, a sudija je reagovao na sugestiju VAR sobe.

U nastavku na terenu je postojala samo Barselona i već u 49. minutu Levandovski je izjednačio, a potom 10 minuta pre kraja doneo i vođstvo. Oba gola je postigao glavom.

Da kompletira svoju sjajnu partiju Poljak se pobrinuo u nadoknadi vremena pošto je posle slobodnog udarca došao do het trika.

Barselona je pobedom sačuvala drugo mesto pošto i dalje ima dva boda više od Đirone. Sa druge strane Valensija je na 8. mestu sa 47 bodova.

Atlanta odlučila koga će uzeti za prvog pika?

Posle Draft lutrije određeno je da će Atlanta Houksi imati pravo prvog izbora na draftu. Mnogi su predvideli da će...