PL: Debakl Junajteda! (VIDEO)

Mančester Junajted nastavlja sa katastrofalnom sezonom, pošto su doživeli pravi debakl na gostovanju Kristal Palasu.

Tim Erika Ten Haga poražen je sa 4-0 u utakmici 36. kola Premijer lige.

PREOKRET: Zidan po prvi put u Premijer ligi?!

Mišel Olise se najviše istakao na utakmici kao dvostruki strelac, pošto je postigao prvi gol u 12. minutu, kao i poslednji u 66. minutu.

Između pogodaka Francuza u strelce se upisao i njegov sunarodnik Žan-Filip Mateta u 40. minutu, kao i Tajrik Mičel koji je u 58. povisio na 3-0.

Junajted je sada, tri kola pre kraja, na mestu koje ne vodi u Evropu, pošto je osmi na tabeli sa 54 boda, a čak je i Čelsi, koji takođe ima katastrofalnu već drugu uzastopnu sezonu – ispred njih sa istim brojem bodova.

Kristal Palas je, sa druge strane, na 14. poziciji sa 43 osvojena boda.

UMEŠALA SE SVETSKA FEDERACIJA: Mogući kandidati za medalju u Parizu će se ipak boriti za olimpijsku normu!

Podigla se proteklih dana bura u sportskoj javnosti Srbije zbog izbora Veslačkog saveza Srbije kada je reč o dubl...