Alba rutinski do polufinala plej-ofa

Prvi polufinalista plej-ofa Bundeslige je Alba iz Berlina. Ona je i u trećoj utakmici, ovog puta kao gost, savladala Bon 93:86 i rezultatom 3:0 i tako završila seriju.

Bon je bolje krenuo, poveo 8:2. Ali posle toga Alba se rezultatski vratila i ostatak prvog poluvremena niko nije uspevao da stekne prednost veću od dva poena.

U poslednjoj četvrtini prevagu je odnela odbrana. Alba je dozvolila Bonu samo 18 poena, najmanje od svih četvrtina i na kraju došla do pobede, kojom je završila seriju.

Kod pobednika Olinde i Timan su bili najefikasniji sa po 18 poena. Na drugoj strani Kenedi je zabeležio 22 poena.

DA OBNOVIMO GRADIVO: Da li je počela Olimpijada ili Olimpijske igre?

Večeras je u toku ceremonija svečanog otvaranja 33. modernih letnjih Olimpijskih igara, koje se održavaju u Parizu. Upravo tako...