ODLAGANJE U EVROLIGI: Košarkaš Olimpijakosa odmah i oštro reagovao (FOTO)

Evroliga je u toku dana objavila odlaganje utakmice Pariz Fenerbahče.

Tim iz Francuske, zbog bolesti igrača, nema potreban broj od minimum osmorice za odigravanje duela. Pa će zato biti pronađeno novo rešenje za ovaj susret.

Ova dva tima su u vrhu tabele i među ekipama koje za sada idu direktno u plej-of. O čitavoj situaciji, i na ovo odlaganje je reagovao i bek Olimpijakosa Evan Furnije.

Svaki tim igra sa povređenim ili bolesnim igračima svake večeri. Ukoliko nemate dovoljno igrača da se takmičite, to je gubitak meča. Kada otkažete duel, dozvoljavate ekipama da eventualno zloupotrebljavaju pravila što postaje opasno. Samo moje mišljenje, napisao je Francuz.

https://twitter.com/EvanFourmizz/status/1869765328739434496

Najnovije vesti

DECEMBARSKI SPORT TURNIR – 60.000€

Decembar uvijek donosi posebnu energiju. U sportu, to je mjesec kada se završavaju velike priče – i počinju nove. Na...

POVEZANE OBJAVE