PAZAR SPREMA TRANSFER VEKA: Posle odlaska Ljajića, stiže vicešampion sveta i osvajač LŠ!

Novi Pazar je na početku sezone ostao bez Adema Ljajića koji odlazi iz kluba. Prihvata ponudu Sarajeva i biće njihov novi igrač.

Posle kvalifikacija za Ligu konferencija, mogu se posvetiti takmičenjima u domaćim okvirima. Počevši superligu sa remijem i porazom.

Međutim, Novi Pazar sprema transfer bombu. Možda jaču i od priče o povratku Dušana Tadića u srpski fudbal.

Portal Telegraf piše da su Pazarci otpočeli pregovore sa Ivanom Perišićem. Dodajući i da su u poodmakloj fazi kao i da je hrvatski internacionalac boravio u Srbiji.

Kao i to da se spekuliše o višemilionskom iznosu transfera. Perišić je napustio splitski Hajduk prešavši u PSV. Da bi prošle sezone u Erediviziji pomogao pri osvajanju titule sa 9 golova i 9 asistencija na 27 utakmica.

Igrajući tokom karijere i za Inter, Bajern, Volfsburg, Borusiju Dortmund, PSV, Totenhem i mnoge druge.

Sa nacionalnim timom Hrvatske, ima svetsko srebro iz 2018. i treće mesto iz Katara.

Najnovije vesti

UŽASNE SCENE U PESKARI: Klub Lorenca Insinjea ispao u Seriju C, navijači napravili totalni haos!

Peskara je ispala iz Serije B uprkos tome što se u klub vratio Lorenco Insinje. U petak uveče nakon remija...

POVEZANE OBJAVE