DOBRO GA POZNAJE: Nikolić u Atinu dovodi igrača koji je nekad vredeo 30 miliona!

Marko Nikolić je tokom leta preuzeo AEK iz Atine. I krenulo mu je odlično, pošto na osam mečeva još uvek nema poraz.

Obezbeđena je i evropaska jesen u Ligi konferencija. Klub je danas napustio Entoni Marsijal. Međutim, AEK se neće zaustaviti sa transferima.

Posle izlaznog, očekuje se potpis napadača Žoao Marija iz Bešiktaša. Igrača kojeg Nikolić poznaje, jer ga je trenirao u Lokomotivi iz Moskve.

Biće to osmo pojačanje Atinjana koji imaju najviše ambicije u novoj sezoni. Portugalac je ove sezone na 8 mečeva za crno-bele iz Istanbula, postigao tri gola uz jednu asistenciju.

Ima bogatu karijeru iza sebe, igrajući za najveće portugalske klubove Benfiku, Sporting, ali i u mlađim kategorijama Porta. Boravio je i u ekipi Intera. I uz pomenuti izlet u Rusiju.

Najnovije vesti

PARKER POSLE BAJERNA: Obradović je taj zbog koga je došao u Partizan, odgovorio i na zvižduke!

Džabari Parker je u pobedi protiv Bajerna bio večeras jednocifren. Upisavši 7 koševa uz 3 skoka za 26 minuta...

POVEZANE OBJAVE