6-4 rezultat u ligama petice? Moguće je, i to posle prave ludnice na terenu! (VIDEO)

Večeras je u Bundesligi viđena nesvakidašnja goleada iz koje je Ajntraht izašao kao pobednik nad Borusijom u Menhengladbahu rezultatom 6-4!

Da sve bude još zanimljivije, gosti su vodili sa 6-0 i činilo se da će se jedino oni nadavati golova večeras.

Već na poluvremenu je Ajntraht vodio rezultatom 5-0, posle golova Koha u 11, Knaufa u 15, Burkarta u 35, Haibija u 39. i Uzuna u prvom minutu nadoknade. Na 6-0 je povisio Koh svojim drugim pogotkom već u drugom minutu nakon povratka na teren.

Iako je delovalo da je utakmica rešena već nakon 40 minuta, domaćin se nije predao. Drugo poluvreme su dobili sa 4-1, ali ipak nisu mogli da učine nemoguće i uzmu makar bod. Golove za domaće su postizali Kastrop u 72, Tabaković u 78, Engelhart u 83. i Ranos u devetom minutu zaustavnog vremena.

Borusija na kraju ostaje na poslednjem mestu sa samo dva boda iz pet kola, dok je ekipa iz Frankfurta četvrta sa devet bodova.

Rezultati ostalih današnjih utakmica Bundeslige:

Heldenhajm – Augzburg 2:1

Majnc – Borusija Dortmund 0:2

Sent Pauli – Bajer Leverkuzen 1:2

Volfsburg – Lajpcig 0:1

Najnovije vesti

PARKER POSLE BAJERNA: Obradović je taj zbog koga je došao u Partizan, odgovorio i na zvižduke!

Džabari Parker je u pobedi protiv Bajerna bio večeras jednocifren. Upisavši 7 koševa uz 3 skoka za 26 minuta...

POVEZANE OBJAVE