Fudbaleri Crvene zvezde dočekuju sutra od 19 časova na stadionu “Rajko Mitić” ekipu Čukaričkog u odloženoj utakmici šestog kola Superlige Srbije.
Povodom tog meča, svoja očekivanja izneo je trener Čukaričkog Milan Lešnjak.
– Uvek je lepo igrati utakmice protiv naših najvećih klubova, siguran sam da su one dodatni izazov za naše prvotimce. Tako će biti i u ovom duelu, u kojem je jasno ko je favorit. Crvena zvezda je uz Partizan u vrhu tabele, naš je najkvalitetniji tim, jedini predstavnik Srbije u Evropi i izlišno je govoriti o njihovim kvalitetima. Neko će reći da su u krizi, s obzirom na to da su imali nekoliko iznenađujućih rezultata, ali i u tim mečevima Crvena zvezda je dominirala, imala daleko više šansi, ali im je malo i sreća okrenula leđa, rekao je Lešnjak i dodao:
– Zvezda ima vrlo kvalitetan sastav, formiran da igra na tri fronta, što ekipa Vladana Milojevića i čini. Podigli su se u Evropi, vezali dve pobede i pokazali snagu, između ostalog pobedili i protiv Lila, ekipe iz liga velike petorke, a to nikad nije lako. Zvezda ima svoje ambicije, vezane za čelo tabele, naše su nešto drugačije, opet prilično visoke i verujem da ćemo gledati dobru utakmicu.