Fantastičan na SP: Feliks Nmeča napušta Dortmund za 100 miliona evra!

Vezni fudbaler Borusije iz Dortmunda Feliks Nmeča odigra je odlično u prva dva meča na Svetskom prvenstvu u Americi, Kanadi i Meksiku.

Nemci su pobedili Kurasao 6:1 i Obalu Slonovače 2:1 a jedan od najboljih na terenu bio je Nmeča.

Za njega je interesovanje odmah pokazao Bajern iz Minhena, ali i oba Mančestera, Liverpul i Real Madrid.

Dortmund traži 100 miliona evra, i za manje uopšte neće da pregovara, prenosi Bild.

Nmeča je dete Mančester sitija iako je rođen u Hamburgu. U leto 2021. je kao slobodan igrač prešao u Volfsburg i tada je krenuo uspon u njegovoj karijeri.

Dve godine kasnije potpisuje za Dortmund u transferu vrednom 30 miliona evra. Prošle sezone za ovaj tim odigrao je 42 utakmice, postigao pet golova i upisao tri asistencije.

Povezani članci