Nemanja Nedović napušta Monako nakon jedne sezone, koja je bila veoma turbulentna usled velikih finansijskih problema, koji su kulminirali istupanjem iz Evrolige.
Nedović je o svojoj budućnosti govorio za specijalizovani “Eurohoops”.
– Ne znam. Rano je, tek je početak leta. Imam ugovor sa Crvenom zvezdom za narednu sezonu, ali videćemo. U narednih nekoliko nedelja znaćemo mnogo više, rekao je Nedović.
Nedović je u nedavno završenoj sezoni u Evroligi beležio prosek od 6,1 poena, 1,4 asistencije i 1,2 uhvaćene lopte.
U upravi Zvezde je sada Miloš Teodosić i već su sarađivali na parketu u crveno-belom dresu, kao i ranije u reprezentaciji Srbije. Takođe imaju i zajedničku agenciju i rade na razvoju mlađih kategorija FMP-a.
