Fudbaleri Partizana sinoć su odigrali veoma hrabro i savladali španski Hetafe u Humskoj, ali nedovoljno za prolaz u Ligu konferencija i nadoknadu minusa iz Madrida.
Međutim, uskoro se mogu očekivati nove vesti iz redova crno-belih na tržištu, pošto tim još uvek nije kompletiran, uprkos nedavnim transferima Nikole Čumića, Igora Miladinovića i Idrisu Babe.
Do kraja prelaznog roka, odnosno 18. septembra, očekuje se da stignu još dva nova igrača, navodi pouzdani “PBG news”.
Radi se o pozcijama levog beka i štopera, što je očekivano, s obzirom na to da se i sinoć videlo da je odbrana, kao i godinama unazad, slaba tačka crno-belih.
Svakako se na mestu levog beka uskoro očekuje i povratak Maria Jurčevića nakon dugog odsustva zbog povrede.
