Nekadašnji golman Partizana Živko Živković novo je pojačanje kiparske Omonije.
Sada već 37-godišnjak će na golu kiparskog kluba naslediti zemljaka Ivana Kostića.
Živković stiže iz grčkog Panetolikosa, a ovo će mu biti povratak na Kipar, gde je ranije čuvao mrežu Anortozisa.
Živko Živković je dete Partizana, u čijem prvom timu je proveo devet godina, uz odlaske na pozajmice u Metalac i filijalu Teleoptik. Bio je takođe i član Ksantija i PAOK-a.
