Važna vest za Delije pred meč sa Hapoelom!

Crvena zvezda će imati snažnu podršku navijača u revanšu trećeg kola kvalifikacija za Ligu šampiona protiv Hapoela iz Ber Ševe.

Kako vlada veliko interesovanje za ovaj duel, klub je odlučio da u prodaju pusti i ulaznice za južnu tribinu stadiona. Cena karte za taj deo tribina iznosi 800 dinara.

Ulaznice se mogu kupiti preko interneta, ali i direktno na stadionu. Blagajne će na dan utakmice raditi od 12 časova pa sve do početka susreta.

Crveno-beli su pozvali svoje pristalice da na vreme obezbede ulaznice i pruže maksimalnu podršku ekipi u veoma važnom evropskom duelu. Meč protiv Hapoela počinje u 20 časova.

Zvezda će pokušati da nadoknadi minimalan zaostatak iz prvog susreta, u kojem je izraelski tim slavio rezultatom 1:0.

Povezani članci