Milton stigao u Hapoel: Obradović me je ubedio

Šejk Milton stigao je prošlog leta u Partizan kao veliko pojačanje, ali je imao lošu prvu evropsku sezonu.

Umnogome su ga omele i povrede, zbog kojih je propustio veliki broj utakmica, a crno-beli su na kraju sezone iskoristili opciju izlaska iz ugovora.

Potom su se za njegov potpis borili izraelski Makabi iz Tel Aviva i Hapoel iz Jerusalima, ali je odabrao ekipu iz Evrokupa, koju će od naredne sezone predvoditi doskorašnji trener Crvene zvezde Saša Obradović.

Milton je sada stigao u novi klub na početak priprema, istakavši da je Obradović bio ključan za njegov izbor novog kluba.

Uzbuđen sam što sam deo ovog tima. Navijači su mi već pokazali mnogo ljubavi. Učinićemo sve i igraćemo snažno za njih. Trener mi je rekao da ćemo biti veoma konkurentna ekipa, i u Evrokupu, i to me je ubedilo da dođem. Već jedva čekam da počnemo. Ovde postoji dobar tim i sigurni smo da možemo da izgradimo nešto veliko. Srećan sam što sam ovde i uzbuđen sam zbog predstojeće sezone, rekao je Milton po dolasku.

Povezani članci