Murinjo poručio Rodriju: Real je toliko veliki klub da ne možemo da dovodimo igrače koji moraju dva puta da razmisle o dolasku

Španski fudbaler Rodri zvanično je postao član Barselone, iako je pre toga bio veoma blizu dolaska u Real Madrid.

To je potvrdio i trener Žoze Murinjo koji je otkrio da je lično razgovarao sa veznjakom oko prelaska na Bernabeu.

– Nekoliko puta sam razgovarao sa Rodrijem. Real mu je poslao veoma dobru ponudu. Mislim da su odnosi Reala i Mančester sitija odlični, a klub mu je namenio važnu ulogu. Međutim, Rodri je imao dileme, a njegove sumnje probudile su sumnju i u meni, izjavio je Murinjo za špansku emisiju El Čiringito.

Portugalski stručnjak je istakao da fudbaleri ne bi trebalo da se dvoume kada dobiju poziv Reala.

– Rodri je izvanredan fudbaler, ali Real je toliko veliki klub da ne možemo da dovodimo igrače koji moraju dva puta da razmisle o dolasku. To je suština. Rodri se prema nama poneo korektno, želim mu sve najbolje, naveo je Murinjo, koji je početkom juna imenovan za novog trenera Reala.

Povezani članci