Hofenhajmu ne cvetaju ruže u Bundesligi

Hofenhajm – Union Berlin 1:3 (0:0)
81′ Dabur – 60′ Kruze, 85′ Pohjanpalo, 90+4′ Tušer

Fudbaleri Hofenhajma doživeli su poraz na svom terenu protiv Union Berlina (1:3) u okviru 6. kola Bundeslige.

Dok u Evropi već mogu da razmišljaju o nokaut fazi takmičenja, fudbaleri Hofenhajma muke muče u domaćem šampionatu i upisali su i treći poraz ove sezone.

Union Berlin je na krilima iskusnog Maksa Kruzea i nekadašnje uzdanice Leverkuzena Joela Pohjanpala došao do pobede, a Sedrik Tušer je samo potvrdio trijumf u četvrtom minutu nadoknade.

Prethodno je izjednačenje Hofenhajmu na 1:1 doneo Munas Dabur u 81. minutu, a svakako da je isključenje Skova dodatno otežalo posao timu iz Sinshajma.

Pomenuti Kruze je igrao kao mladić i podelio dve asistencije pored svog pogotka.

Hofenhajm je trenutno na 12. mestu sa sedam osvojenih bodova, dok je Union Berlin sedmi sa devet bodova.

NASTAVLJA SE: PAO uložio žalbu posle meča, Janakopulos ispsovao sudije na srpskom (VIDEO)

Košarkaši Panatinaikosa poraženi su u trećem meču plej-ofa od Makabija u dramatičnoj završnici. Posle meča grčki predstavnik uložio je...