Bajern izvukao samo bod i zakomplikovao sebi stvari, proradio Jović [VIDEO]

Odigrane su četiri utakmice 28. kola nemačke Bundeslige.

Bajern je na iznenađeje svih odigrao nerešeno sa Union Berlinom. U prvom poluvremenu nije bilo golova. Poveli su domaći preko Musijala u 69. minutu, da bi Ingvertsen doneo Unionu bod u 85. Nisu favoriti uspeli da vrate prednost, pa je Bajern izvukao samo bod.

Bajern je i dalje prvi na tabeli sa 65 bodova, dok Lajpcig ima samo pet bodova manje.

Goleada je viđena u Frankfurtu. Ajntraht je slavio rezultatom 4:3 protiv Volfsburga. Poveli su gosti u 6. minutu, da bi dva minuta kasnije došlo do izjednačenja. Za preokret domaćih zaslužan je Luka Jović, koji je pogodio u 27. minutu. Ponovo je Volfsburg izjednačiou 46, da bi Ajntraht još jednom poveo i posle učvrtio na 4:2. Poslednji gol na meču postigaoje Tuta autogolom u 85. minutu.

Golman Zomer iz Menhengladbaha je dobio crveni karton već u 13. minutu, da bi domaćin preko Askasibara stigao u prednost od 1:0 u 23. minutu. Uspeva Plea da izjednači na 1:1, da bi Štindl doveo goste u prednost u 38. minutu. Kordoba je bio strelac u 49. za 2:2.

Lajpcig je slavio sa 1:4 u gostima protiv Verdera iz Bremena, već u prvom poluvremenu je bilo 0:3 golovima Olma i Sorlota (2), da bi ulaskom Veljkovića Verder uspeo da se konsoliduje i da smanji rezultat preko Rašice. Konačnih 1:4 postavlja Zabicer u 63. minutu utakmice.

Rašica 61′ – Olmo 23′, Sorlot 32′,41′, Sabicer 63′

NASTAVLJA USPEŠNU LOZU: Srpska stonoteniserka nakon senzacije na korak od Olimpijskih igara!

Srpska stonoteniserka Izabela Lupulesku nalazi se na korak od plasmana na Olimpijske igre koje će se ove godine održati...