Brazil ubedljiv, Kolumbija i Venecuela podelili bodove! (VIDEO)

Fudbaleri Brazila savladali su noćas selekciju Perua rezultatom 4:0 u drugom kolu grupe B Kopa Amerike.

Selektor Brazila promenio je sastav u odnosu na meč sa Venecuelom, ali je Brazil imao izuzetno jaku postavu sa Nejmarom i Tijagom Silvom.

Brazil je od početka bio moćan, pa se do prvog gola čekalo 12 minuta, kada je strelac bio Sandro. Stvarali su Brazilci šanse i šanse, a do novog gola su došli tek u 68. minutu, kada se u strelce upisao Nejmar. To je bio 68. pogodak Nejmara u dresu Brazila.

U 89. minutu je na 3:0 povećao Ribeiro, da bi konačni rezultat postavio Rišarlison u trećem minutu sudijske nadoknade.

U drugoj utakmici drugog kola Grupe B Kopa Amerika Kolumbija i Venecuela odigrali su bez golova.

Više razloga za zadovoljstvo ovim rezultatom imaju fudbaleri Venecuele, koji su posle ubedljivog poraza od Brazila 3:0 došli do prvog boda na prvenstvu. Junak utakmice je golman Venecuele koji je zabeležio ukupno sedam odbrana, od čega su neke spasile i čiste golove. Kolumbijci su pored tih sedam šuteva imali i čak 15 van okvira.

Kreće polufinale ABA lige: Partizan – Budućnost

Košarkaši Partizana večeras počinju polufinalnu seriju ABA lige, gde im je rival Budućnost iz Podgorice. U četvrtfinalnim mečevima, Partizan je...