BUNDESLIGA: Borusija bez milosti protiv Frajburga (VIDEO)

Fudbaleri Borusije iz Dortmunda ubedljivo su savladali na Signal Iduna Parku, u prvoj utakmici 19. kola Bundeslige, Frajburg sa 5-1.

Već u 29. minutu bilo je 2-0 za Milionere, posle dva gola glavom Tomasa Menijea, pri kojima je dvostruki asistent bio Džulijan Brant, nakon udarca iz ugla.

U prvom minutu nadoknade praktično je utakmicu rešio Erlin Haland posle sjajne akcije Belingema, za 3-0 na poluvremenu.

U 61. minutu Demirović je odbijenu loptu sproveo u mrežu za smanjenje zaostatka gostiju na 3-1.

U 75. minutu i Haland je postigao svoj drugi gol, na asistenciju Dauda, koji se u 86. minutu i sam našao u ulozi strelca, posle lopte koju mu je uputio Šulc.

Nakon uvodne utakmice kola, Borusija je druga na tabeli sa 40 bodova, a Frajburg četvrti sa 30, ali imaju utakmicu više od ostalih timova.

Evroligaš ostaje bez licence u elitnom takmičenju!?

Kako stvari stoje KK Baskonija može da bude u ozbiljnom problemu kada je reč o Evroligi, a razlog su...