PROMENA NAKON EVROBASKETA: Hrvati imaju novo lice u savezu!

Proslavljeni hrvatski igrač i trener Aco Petrović, imenovan je za jedno od rukovodećih mesta Hrvatskog košarkaškog saveza.

Vatreni su ubedljivo poraženi od Finske u osmini finala Evrobasketa. Ovaj tim je tako po drugi put bio koban po njih.

Naime, izbacili su ih u direktnom duelu iz kvalifikacija za Mundobasket trojkom Laurija Markanena.

U vidu potrebe brzog delovanja i u nadolazećem periodu pretkvalifikacija za Evropsko prvenstvo 2025., o čemu se raspravljalo i na poslednjoj sednici Upravnog odbora, odlučeno je da se formira mesto sportskog direktora HKS-. Isto je ponuđeno g. Aleksandru (Aci) Petroviću koji je bez zadrške i prihvatio ovu odgovornu ulogu, navodi se u saopštenju HKS

Petrović je u svojoj karijeri tri puta predvodio Hvratsku, koja od 1995. godine i trećeg mesta na EP u Atini nema medalju sa nekog velikog takmičenja.

Najnovije vesti

I REAL MADRID TRLJA RUKE: Milan prodao igrača za 20.000.000 evra!

Svi italijanski mediji prenose da je aktivirana klauzula u ugovoru člana Milana i da je automatski ovaj igrač postao...

POVEZANE OBJAVE