Lajpcig velikim preokretom protiv Bajerna doneo “meč loptu” Borusiji (VIDEO)

Fudbaleri Bajerna napravili su veliki kiks u 33. kolu Bundeslige pošto su na svom terenu poraženi posle preokreta od Lajpciga sa 3-1.

Na taj način su doneli šansu Borusiji iz Dortmunda da sutra pobedom na gostovanju Augzburgu ponovo izbije na čelo tabele samo kolo pre kraja.

Vodili su Bavarci na poluvremenu golom Serža Gnabrija, pa se retko ko mogao nadati ovakvom ishodu u tako bitnoj utakmici.

Međutim, Konrad Lajmer je u 65. minutu poravnao rezultat, a kasnije su gosti sa penala presudili golovima Nkunkua i Šobozlaija sa bele tačke u 76, odnosno 86. minutu.

Bejern sada na čelu tabele ima samo bod prednosti u odnosu na Milionere. Sa druge strane Lajpcig je na trećem mestu sa 63 boda.

UZ NESTVARAN DABL DABL JOKIĆA: Marej u drami odveo Denver na Minesotu! (VIDEO)

Košarkaši Denvera plasirali su se u polufinale zapadne konferencije NBA lige. Sinoć su u veoma napetoj utakmici pobedili LA Lejkerse...