KRAJ NESTVARNOG NIZA: Al Hilal izgubio! (VIDEO)

Fudbaleri Al Hilala doživeli su prvi veliki kiks ove sezone.

U prvom meču polufinala azijske lige šampiona izgubili su od Al Aina iz Ujedinjenih Arapskih Emirata sa 4:2 na gostovanju.

Prvih 45. minuta bili su izuzetno loši po lidera šampionata Saudijske Arabije. Rahimi je upisao het trik, uz dva gola iz jedanaesterca. U 6, 26 i 38 minutu.

Hilal je uspeo da smanji na 3:1. Sergej Milinković Savić je asistirao Malkolmu u 49. minutu. Potom je Al Ain vratio tri gola viška. Iz trećeg penala, Kaku je povećao na 4:1 u 56. minutu. Al Davsari je prepolovio prednost domaćina smanjivši u 78. minutu na 4:2. Sa ta dva gola minusa su i otišli iz Emirata. Nakon nesrtvarnog niza bez poraza, računajući i prijateljske utakmice još od avgusta prošle godine. I oborenog svetskog rekorda.

Revanš se igra za nedelju dana. U drugom polufinalu, korejski Ulsan ima gol predosti pred revanš sa Jokohamom F Marinos iz Japana.

ABA liga se obratila Partizanu: Ovo su čelnici regionalog takmičenja poručili crno-belima

Košarkaši Partizana izgubili su od Crvene zvezde sa ukupnih 0:3 u seriji i tako prepustili šampionsku titulu crveno-belima. Nakon poraza...