Marko Arnautović je poslednjih nekoliko dana u žiži srpske fudbalske javnosti. Novi napadač Crvene zvezde imao je oficijelno predstavljanje, a i odrađen prvi trening sa novim saigračima.
U drugom kolu Superlige Srbije, crveno-beli večeras od 20 sati dočekuju OFK Beograd. Već duže vreme se vodi polemika kada bi Arnautović mogao da debituje.
Portal Sportklub donosi informaciju da će se to dogoditi baš večeras. Kako navode, on će ući u drugom poluvremenu, a nije isključeno i da bude starter. Klub ima cilj da ga postepeno uvodi u ritam, kako bi bio potpuno spreman za izvesni dvomeč sa Lehom u kvalifikacijama za Ligu šampiona.
Posle susreta sa OFK, Zvezda u utorak od 21h dočekuje Linkoln u revanšu drugog kola kvalifikacija za LŠ.