Olajinka ide kod Degeneka i Dalsija

Piter olajinka u toku prvog dela sezone je napustio Crvenu zvezdu posle sporazumnog raskida ugovora.

Nigerijac i ranije trražio da ide iz Beograda, a to je rzultiralo i jako lošim igrama.

Sada je na pragu novog kluba pošto je pregovorim sa kiparskim Apoelom.

On će se tamo priključiti dvojici bivših zvezdaša – Dalsiju i Milošu Degeneku.

Povezani članci