Barsa opet poklekla, Atletiko lider prvenstva (VIDEO)

Kadiz je posle pobede nad Realom u Madridu, savladao i drugog španskog velikana Barselonu sa 2:1.

Domaćin je rano poveo. Igrao se 8.minut kada su posle do kornera, iz kojeg je Himenez na gol-liniji sproveo loptu u gol za 1:0.

To je bio i rezultat prvog poluvremena, a do izjednačenja Barselona stiže sredinom drugog poluvremena kada posle centaršuta Albe lopta pogađa Alkalu koji vara svog golmana za 1:1.

Očekivalo se da će Barselona posle toga jurišati po pobedu, međutim gol postiže Alvaro Negredo koji koristi neverovatnu grešku odbrane Barselone.

Do kraja meča Barsa je napadala, ali Mesi i družina nisu uspeli da dođu do boda.

Posle meča u subotu, prvo mesto u Primeri je preuzeo Atletiko Madrid posle pobede nad Valjadolidom od 2:0.

Posle polvremena bez golova, Atletiko je u drugom delu do pogodaka stigao preko zaboravljenog Lemara u 56. minutu, i Ljorentea u 72. minutu.

Levante – Hetafe 3:0 (2:0) Rodžer 5, Gomez 17, De Frutos 57

Sevilja – Real Madrid 0:1 (0:1) Bono 55 ag

Atletiko Madrid – Valjadolid 2:0 (0:0) Lemar 56, Ljorente 72

Kadiz – Barselona  2:1 (1:0) Himenez 8, Negredo 63 – Alkala ag 57

Navijačima Zvezde se ovo neće dopasti: Poznata sudijska trojka na meču Real – Zvezda

Košarkaši Zvezde sutra od 20 časova i 30 minuta igraju meč 32. kola Evrolige protiv Reala u Madridu. Duel ovih...