Atletiko čudom došao do pobede nad Elčeom (VIDEO)

Lider Primere Atletiko Madrid uspeo je da odnese sva tri boda sa gostovanja Elčeu, pošto je slavio 1:0, ali domaćin je propustio penal za bod.

Markos Ljorente je bio strelac jedinog gola u 23. minutu, ali je i u 90. minutu napravio veliku grešku i igrao rukom u šesnaestercu, što na kraju uz mnogo sreće nije kažnjeno.

Naime, igrač Domaćih Fidel je pogodio stativu i tako je Atletiko ipak uspeo da slavi.

Atletiko je prvi sa 76 bodova, pet više od Reala i Barselone uz utakmicu više, dok je Elče 18. prvi u zoni ispadanja sa 30 bodova, koliko ima i 17. Valjadolid, ali uz utakmicu više, a ima tri boda više od Ueske i četiri od fenjeraša Eibara.

ABA 2: Vojvodina ostala u igri za sam vrh

Košarkaši Vojvodine savladali su u ABA 2 balonu u Širokom Brijegu ekipu Šibenke 81:68. Bio je to meč ekipe koja...