Neunuištivi Suarez ne da Atletikovu titulu (VIDEO)

Velika drama viđena je u 37. kolu španskog prvenstva.

Lider Atletiko Madrid je ostao na prvom mestu posle pobede nad Osasunom 2:1, do koje su stigli u poslednjih 10 minuta meča. Gosti su poveli u 76. minutu golom Budimira, da bi Lodi ubrzo izjednačio. U neizvesnoj završnici neuništivi Lusi Suarez je psotigao gol u 88. minutu i doneo pobedu, možda, vrednu titule prvaka Španije.

Real Madrid je slavio u Bilbau sa 0:1 golom Naća u 68. minutu, ali su ostali dva boda iza gradskog rivala i potreban im je kiks Atletika u poslednjem kolu.

Barselona je porazom od Selte na svom terenu 1:2 ispala iz trke, tako da će sezonu završiti sa trofejom Kupa Kralja.

U poslednjem kolu Atletiko gostuje Valjadolidu, dok Real dočekuje Viljareal.

EL: Fener do brejka u Kneževini

Ekipa Fenerbahčea uspela je da dođe do brejka u prvom meču četvrtfinalne serije protiv Monaka, pošto su slavili 91:95...